INCSOS-VIII ve ICASEM-IV Bilim Kongrelerinin İlk Gün Oturumları Başarı İle Gerçekleşti
  INCSOS VIII ve ICASEM IV Uluslararası Bilim Kongrelerinin Açılışı Gerçekleştirildi
  NKÜ Ev Sahipliğinde Düzenlenen INCSOS VIII ve ICASEM IV Uluslararası Bilim Kongreleri ‘Balkanların Geleceği ve Türkiye’ Temalı Kongre Özel Oturumları ile Sona Erdi

   Çağrı Metni


  Saygıdeğer Bilim İnsanları,

  ICASEM IV. Uluslararası Uygulamalı Bilimler, Mühendislik ve Matematik Kongresi, 20-23 Ekim 2022 tarihlerinde TBMM Başkanı Sayın Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP’un himayelerinde, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ev sahipliği ve Uluslararası Balkan Üniversitesi (Kuzey Makedonya) işbirliği ile düzenlenecektir.

  Daha önce üç kez Üsküp’te düzenlenmiş olan ICASEM’in dördüncüsü Tekirdağ’da gerçekleştirilecektir. Yüz yüze olarak düzenlenmesi planlanan kongrenin dili Türkçe ve İngilizcedir.

  Farklı bilim alanlarında bilim insanlarının bir araya geleceği, uygulamalı bilimler, doğa bilimleri, matematik, teknoloji, mühendislik, ziraat, mimarlık, tasarım, planlama vb.  alanlarda bildirilerin yer alacağı kongrede yeni bilimsel çalışmalarla bilginin gelişimi ve dönüşümü hedeflenmektedir.

  Kongrede sunulan bildirilerin özetleri, ISBN’li bildiri özet kitabında yayımlanacaktır. Tam metinler ise, ISBN’li bildiri kitabında “tam metin bildiri” olarak veya kongre kitabında “kitap bölümü” olarak ya da Tr Dizin’de taranan dergilerde “makale” olarak yayınlanacaktır.

  Fen bilimlerinin tüm alanlarından bildirilerin kabul edileceği ICASEM IV. Uluslararası Uygulamalı Bilimler, Mühendislik ve Matematik Kongresi’ne bildirileriniz ile katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

  Saygılarımla,

                                                                                                     Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı 

                                                                                                       Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ  

  321

  321

  55

  Başlıksız 16