INCSOS-VIII ve ICASEM-IV Bilim Kongrelerinin İlk Gün Oturumları Başarı İle Gerçekleşti
INCSOS VIII ve ICASEM IV Uluslararası Bilim Kongrelerinin Açılışı Gerçekleştirildi
NKÜ Ev Sahipliğinde Düzenlenen INCSOS VIII ve ICASEM IV Uluslararası Bilim Kongreleri ‘Balkanların Geleceği ve Türkiye’ Temalı Kongre Özel Oturumları ile Sona Erdi

Yayın İmkanları                                 

 

Kongrede sunduğunuz bildirilerin tam metinlerini, aşağıdaki kategorilerden birinde değerlendirebilirsiniz.

  1. Tam Metin Bildiri Kitabı: ISBN'li e-kitap olarak yayımlanacaktır. Metninizi yazım kurallarına uygun olarak hazırlayıp en geç 30 Kasım 2022 tarihine kadar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atınız.
  2. Kongre Kitabı: Uluslararası bir yayınevinde ücretli olarak "Kitap Bölümü" şeklinde yayımlanacaktır. Ücret daha sonra ilan edilecektir. Metninizi yazım kurallarına uygun olarak hazırlayıp en geç 30 Kasım 2022 tarihine kadar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atınız.

       Tam Metin Bildiri Kitabı ve Kongre Kitabı yazım kuralları için tıklayınız

  1. Makale: Tr Dizin ile çeşitli ulusal ve uluslararası dizinlerde taranan dergilerde "makale" olarak yayımlanması için metninizin hakem sürecinden geçmesi gerekmektedir. Metninizi, seçtiğiniz derginin yazım kurallarına uygun olarak hazırlayıp ilgili dergiye göndermeniz gerekmektedir.

 

       

21

6

66

66